Yaklaşık 5 sene evvel genelevde ağızdan birleşmem oldu

5 sene evvel genelevde ağızdan birleşmem oldu sürekli idrar ve böbrek kısmımda ağrılar hissetmeye başladım bu ağrıları her boşalmada ve her idrara çıkmada yaşıyorum 1 ay önce koldan iğne yaptırdım cipro monodox bactrim kullandım hafifte olsa bir rahatlama hissediyorum neden tam iyleşmioyorum

Tahlil.com Cevabı :

5 sene önceki bu tür bir ilişki ile şikayetlerinizin ilgisi yok. Bir üroloji uzmanı ile görüşmeli ve gerekirse detaylı tetkiklerinizini yaptırmalısınız.