Yaklaşık 6-7 gün önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik o çıplaktı ama ben regl olduğum için üzerimde ped, iç çamaşırı ve şort vardı

Yaklaşık 6-7 gün önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik o çıplaktı ama ben regl olduğum için üzerimde ped, iç çamaşırı ve şort vardı içime boşalmadı,bu arada o günden 2 gün sonra ben hala regl olmaya devam ettim sizce hamilelik varmı

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik ihtimalinden söz edemeyiz.