Yaklaşık bir yıl önce bir erkekle arkadan ilişkiye girdim. Anüsüme boşaldı.

Yaklaşık bir yıl önce bir erkekle an*l ilişkiye girdim. Anüsüme boşaldı. Ama içeriye boşalmadı anüsün dışına boşaldı. 1-2 dakika sonra anüsümü peçeteyle sildim. Bana HIV virüsünün bulaşma riski var mıdır? Varsa ne kadardır?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekildeki ilişkilerde korunma yöntemi kullanmak önemlidir. Daha detaylı bilgi için enfeksiyon hastalıklarından bir doktora başvurabilirsiniz.