Yaklaşık olarak 10 gün önce kız arkadaşımla sürtünme yoluyla 1 dakikalık bir ilişkiye girdik zevk suyu geldimi gelmedimi bilmiyorum ?

Yaklaşık olarak 10 gün önce kız arkadaşımla sürtünme yoluyla 1 dakikalık bir ilişkiye girdik zevk suyu geldimi gelmedimi bilmiyorum kız arkadaşım midesini üşüttüğünü tahmin ediyor gerçekten de soğukta kaldı midesi bulanıyor kusuyor halsizliği var hamile olmasından şüpheleniyorum sizce olmuş mudur?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi olursa test yapmanızı öneririm.