yaptirdigim zaman dilimine gore hamile miyim?

Adet gecikmemin 10. Gununde kan testi yaptirdim sonucta beta hcg <2 yaziyor.Bugun gecikmenin 15.Gunu ve kanamam basladi ancak adet kanamasi mi ustune gormemi emin olamadim.teste ve yaptirdigim zaman dilimine gore hamile miyim lutfen cevaplar misiniz

Tahlil.com Cevabı : Bu kan sonucunuza göre hamile değilsiniz. Şuanki kanamanız adet kanaması olabilir.