Yaptırmış olduğum kan testi ve idrar testinde çıkan sonuçlar aşağıdaki gibidir. mch referans aralık 26-32?

Merhaba Hocam,Yaptırmış olduğum kan testi ve idrar testinde çıkan sonuçlar aşağıdaki gibidir.mch referans aralık 26-32 bende çıkan 24 pgmchc referans aralık 32-36 bende çıkan 29.8 g/dLsedimantasyon 1h referans aralık 0-15 bende çıkan 16 mm/ saattrigliserid referans aralık 50-179 bende çıkan 206 mg/dLdemir referans aralık 65-175 bende çıkan 56 ug/dLidrar aseton ket e negatifdansite idrar referans aralık 1015-1025 bende çıkan 1.030bu sonuçları yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Demir eksikliği var, ayrıca trigliserit değeriniz de yüksek.Diyet yapmanız uygun olabilir.Demir eksikliği için de tedavi olmanız gerekebilir