Yaş :20 hocam biz nişanlımla sürtündük onda kilot ve tayt vardı bende bişey yoktu benden bi iki damla zevk suyu kiloduna aktı?

yaş :20 hocam biz nişanlımla sürtündük onda kilot ve tayt vardı bende bişey yoktu benden bi iki damla zevk suyu kiloduna aktı anladığım kadarıyla bu durumda hamile kalınmıyo ama bunu nişanlıma anlatamadım galiba vajinasında yanma varmış o zaman bu yanma neyden diyo açıklar mısınız bu durumu

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon kapmış olabilir, kadın doğuma muayene olsun