Yaş 30, şüpheli ilişki sonrası 80. gün yapılan hıv antijen ve antikor testleri ve hepatit testleri negatif bu günden sonra değerlerde yükselme olabilirmi ?

 Yaş 30, şüpheli ilişki sonrası 80. gün yapılan hıv antijen ve antikor testleri ve hepatit testleri negatif bu günden sonra değerlerde yükselme olabilirmi hepatit testi için 180 gün kuluçka süresi var deniliyor. sizce ileride değerlerde yükselme olanağı varmıdır kafam çok karışık lütfen yardımcı

Tahlil.com Cevabı : Kafanı karıştıracak bir durum yok, sonuçların normal, doktorun istemedikçe bir daha test yaptırmana da gerek yok.Yükselme de olmaz bu sonuçlarda.