Yaşım 17 kilom 87 boyum 1.77 2 aydır roaccutane ilacı kullanıyorum.

merbaha. yaşım 17 kilom 87 boyum 1.77 2 aydır roaccutane ilacı kullanıyorum. rutin kan tahlillerimde 0-200 arası olması gereken trigliserit değerim 583. doktorum diyetisyene yönlendirdi. bu değer düşer mi? herhangi bir tehlikesi var mı şu an için? roaccutane ilacına devam etmeli miyim? teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Kilonız braz fazla diyetisyen yardımı ile kilo vermelisiniz..