Yaşım 29 sperm testi sonuçlarım şöyle, cinsel perhiz süresi 4 gün

hocam yaşım 29 sperm testi sonuçlarım şöyle, cinsel perhiz süresi 4 gün --volüm 1.5 ml-renk açık gri opak---ph 8--likefaksiyon süresi < 30 dk -sperm sayısı 100 000 000 motolite yüzdesi 78--a tipi ieri hızlı %50--B tipi yavaş ileri 15---c tipi yerinde 13--d tipi hareketsiz 22 SONUÇ NEDİR HOCAM?

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlil sonucunuzda herhangi bir anormallik bulunmamaktadır.