Yaşım 33..2.çocuk için dr gittm

iyi günler yaşım 33..2.çocuk için dr gittm hormon bozukluğu dedi..test sonucum .hE2=30,25 TSH=1,77 FSH=7,83 LH=8,10 .bu sonuçlara göre hormon değerlerim çok mu kötü?1 kutu diane 35 bitti.yarın tekrar test yapılacak.1 aylık ilaçla düzelmişmidir.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda ciddi bir problem görünmüyor..