Yaşımdan çok daha küçük gösterdiğim ve bu yaşta çıkmayan yerlerden yeni sakallar çıkmaya devam ettiği için, Testosteron testi yaptırdım.

Yaşım 26, yaşımdan çok daha küçük gösterdiğim ve bu yaşta çıkmayan yerlerden yeni sakallar çıkmaya devam ettiği için, Testosteron testi yaptırdım. Total T. 4.89 (ref. 2.84 - 8.00) Serbest T. 11.66 (ref. 5.1 - 41.5 ) Bu yaşta sonuçlar normal mi ve bu sorunlar içn başka bir teste ihtiyacım var mı

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız da sorun görülmüyor ancak sadece bu testler değerlendirmek için yeterli olmayabilir.Bir endokrinoloji uzmanına başvurmanız en doğru yol olacaktır.