Yüzümde sivilceler var bu yuzden proloktin ve testosteron tahlili yapdirdim proloktinim yuksek cikti

Y uzumde sivilceler var bu yuzden proloktin ve testosteron tahlili yapdirdim proloktinim yuksek cikti bu sivilcelerle alakali olabilirmi. ancak adet gecikmem yok.ne yapmam lazim?

Tahlil.com Cevabı : Prolaktin hormonu yüksekliği olağan bir durum değil, endokrinoloji bölümüne başvurabilirsiniz.Prolaktin yüksekliğine dair detaylı bilgi almak için  tıklayınız....http://tahlil.com/prolaktin-yuksekligi-nedir-kimler-prolaktin-testi-yaptirmali