Yemek yerken çenemden ses geliyor. Sizce neden?

Son 2 yıldır yemek yerken agzımın sağ tarafında tak tak diye ses geliyor fakat agrı hiç yok karşımdaki de bu sesi duyuyor. ağzımı hareket ettirirken de çenemden bu ses geliyor daha önce böyle bir sorun yoktu.yaşım 28.

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durum olağan değil, ilk aşamada bir kulak burun boğaz uzmanı ve/veya genel cerrahi uzmanına başvurunuz.