Yorumlar mısınız? ÜRE 33 mg/dl 8 - 50 KREATİNİN (SERUM) 0,5 mg/dl ,32 - ,79

Test Adı    *    Sonuç    Birim    Referans Değerleri   ÜRE         33    mg/dl    8 - 50  KREATİNİN (SERUM)         0,5    mg/dl    ,32 - ,79   ÜRİK ASİT (SERUM)  4,68    mg/dL    2,4 - 5,7  İDRAR TETKİKİ (TAM İDRAR)     MİKTAR     RENK         SARI GÖRÜNÜM  HAFİF BULANIK    TORTU AZ

Tahlil.com Cevabı : Kan sonuçlarınız normal sınırlardadır, idrarda bulanıklık ve tortu mevcut olduğundan öncelikle enfeksiyon açısından idrar kültürü yaptırmanızı öneririz..