Yüzme havuzuna gitmek için yaptırdığım idrar tahlilini yorumlar mısınız?

Merhaba, Yüzme havuzuna gitmek için idrar tahlili yaptırdım. Sonuçlar aşağıdaki gibi çıktı, havuza gitmemde bir sakınca var mı ? Ve bu sonuçlarla ilgili sizden yorum bekliyorum. İlginize teşekkür ederim. Eritrosit 3 Lökosit 9 CaOxd 5 CaOxm 3

Tahlil.com Cevabı : özellikle lökosit yüksek çıkmış bir enfeksiyon belirtisi olabilir. Ancak havuza girmenizde şu aşama bir kısıtlamaya gerek yok