Zayıflık şikayetim için başvurduğum hastahane de sedim değerim 1, ALT 1776, AST 546 çıktı. Ne yapmalıyım?

 Zayıflık şikayetim için başvurduğum hastahane de sedim değerim 1, ALT 1776,AST 546 çıktı. Ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : ALT ve AST değerleriniz aşırı yüksek çıkmış.Mutlak suretle karaciğer ultrasonunu yaptırmalısınız.Tahlil.com'dan uyarı: Lütfen sorunuzu ilgili konunun altına yazınız.Sorduğunuz soru,sedimentasyon tahlili ile ilişkili değildir.