Zevk suyu bulaşmış olabilir mi?

 Nişanlımla sürtünme yoluyla bi birliktelik yaşadık ve bu sürecte benim zevk suyum öpsmde benm kendi iç camasırıma aktı sonra ben pen*simi tutarak onun vajinasının en ust kısmana sürtüm her hangi bi sey akmasın diye pen*simi sıktım sonra peceteye bosldm zvk suyu bulasmis olabilirmi hamile olablrmi

Tahlil.com Cevabı : Eğer pen*s ile vajina temasını engelleyecek hiç bir şey yoksa ve ıslaklık hissedildiyse zevk suyu bulaşması olası, ancak bu şekilde hamilelik  ihtimali yok denecek kadar azdır.