Zevk suyu bulaşık elimle dokundum. Hamilelik olur mu?

sevgilimin adet kanamasının 16. günü ilişkiye girdk. Parmağıma kendi zevk suyum bulaştı, Ardından iki parmağmı birbirne sürerek suyu yaydım parmaklarım arasında. Sonra bu parmağımla kızın klitorisne dokundum yaklaşık 5 dakika boyunda. Ancak vajinayı parmaklamadım. Bu durumda gebelik mümkünmüdür tşk

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde gebelik çok düşük bir ihtimal.

s********* :

Evlilik için verilen kan tahlillerinde gebelik belli olur mu?

Cevap:

Hayır belli olmaz çünkü gebelik  testi evlilik öncesi testler arasında yoktur.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

K********** :

Hocam sürtünerek ilişkide hamılelık ıhtımalı varmıdır bukadar kolaymı hamıle kalmak vajınaya giriş olmadan boşalma olmadan sadece zevk suyuyla

Cevap:

Belirtiğiniz  tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.Hamilelik nasıl anlaşılır, hangi tür ilişkilerde hamile kalma olasılığı düşüktür?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.