4 gün önce nişanlımla arkadan ilişkiye girdim yanlız dışarı yataga boşaldım ondan sonra nişanlımdan kan geldi

  4 gün önce nişanlımla an*l ilişkiye girdim yanlız dışarı yataga boşaldım ondan sonra nişanlımdan kan geldi ondan sonra ilişkiye girmedik sizce böyle bi durumda nişanlım hamile kalabilirmi bu konuda endişemiz cok vajina icine boşalma olmadı bilgilendirirseniz tşk ederim

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz tür ve normal olmayan ilişkilerde hamilelik şansı mümkün değildir.Hamilelik için çok düşük de olsa tek bir ihtimal bulunmaktadır.O da boşalma sonrası sperm hücrelerinin anüsten çıkıp vajinaya sızmasıdır. Bu da çok nadir görülen bir ihtimaldir.Konuya dair ve hamilelik olasılıkları ile ilgili aşağıdaki yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz....Hamilelik ihtimali hangi tür ilişkilerde bulunmaktadır?