Zevk suyu ile hamile kalınabileceğini duydum. Testlerim negatif. Hamile olabilir miyim?

Merhabalar, nişanlımla korunmadan birlikteliğim oldu fakat içeri boşalma gibi bir durum olmadı. Zevk suyundan hamile kalınabileceğini duydum. 2 kere test yaptık ikisi de negatif çıktı. Adetim yaklaşık 16 gün gecikti ama ondan önceki ay 10 gün erken adet olmuştum. Testlere rağmen hamile miyimdir?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu ile hamilelik çok düşük bir olasılıktır. Testler de negatif çıktığı için bu ihtimal çok daha azalıyor. Ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki bağlantıda bulabilirsin. https://tahlil.com/blog/hamile-nasil-kalinir-hangi-tur-iliskilerde-hamile-kalinmaz-gebelik-testi-nedir-1805