Zevk suyundaki düşük ihtimalli spermler ortama çıkınca ölürlermi yada suya karışınca?

Tahlil.com Cevabı : Korunmasız ilişkilerde, her ne kadar dışarı boşalma olsa da, pen*s vajinaya girdiği sürece zevk suyu nedeniyle bir hamilelik şansından söz edebiliriz.Bu hamilelik şansı tabii ki, meninin vajinaya boşalmasından çok daha düşüktür ama yine de düşük de olsa  bir hamilelik şansı bulunmaktadır.Bunun nedeni de zevk suyu olarak bilinen prostat sıvısında  sperm hücrelerinin bulunuyor olmasıdır.Zevk suyu nedeniyle hamilelik şansı ve bu konuya dair Tahlil.com'a sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıları tıklayınız...Hamilelik tanısı ve hangi durumlarda hamilelik olasılığının bulınduğuna dair aradığınız tüm bilgiler buradaZevk suyu ile hamilelik şansı nedir?

f******** :

Nisanlimla 5gun once surtunme yoluyla ilişkiye girdik. Uzerimizde ic çamaşırı vardı.Ustune boşalma olmadı.3gundur adetim ama her zamankinden az geliyor. Ic camasirdan zevk suyu temas etmesi halinde hamile kalmış olabilir miyim?

Cevap:

Sürtünme ve benzeri  ilişkilerde boşalma oduğunda  hamilelik ihtimali pek mümkün değildir.Burada dikkat edilmesi gereken nokta meninin vajinaya girmemiş olmamasıdır.Konuya dair aşağıdaki bağlabtılardaki yazılarımızı ve sorulmuş benzer sorular ile uzmanlarımızca  verilmiş cevapları okumanızı öneriyoruz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.