18 yaşındayım ve karaciğerimden biyopsi olacağım.Sonuçlarımı değerlendirir misiniz?

18 yaşındayım ve karaciğerimden biyopsi olacağım.Sonuçlarım:Anti HAV IgM -negatifHAV IgG- pozitifHBeAg-negatifAnti HBe- negatifAnti HBc IgM-negatifAnti HBc-negatifAnti HBs-Y.pozitifAnti HCV- negatifHBsAg(kalitatif) negatif

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarında aktif bir enfeksiyon bulgusu yok.Biyopsi sonrası daha detaylı bilgi alınacaktır.