Aslında ıstedığımız gıbı bır ılıskı olmadı

esimle ile 2 ay once adetımden 3 gun once ılıskıye gırdık aslında ıstedığımız gıbı bır ılıskı olmadı. fakat bır sonra kı adetım gecıktı gecen ay adetım 5 un gecıktıve ayın 29 da adet oldum bu ay da daha adet olmadım hamıle olabılır mıyım hocam ?

Tahlil.com Cevabı : İlişkinin üzerine 2 kez adet görmüş olmanız nedeniyle çok düşük bir ihtimaldir, yine de test yapmanızı öneririz..