Beta HCG testi yaptırdım.adetimden 9gün gecti. degeri 2743 cıktı.doktor bir kere daha test yapacagını söyledi.sizce hamile miyim?

 Beta HCG testi yaptırdım.adetimden 9gün gecti. degeri 2743 cıktı.doktor bir kere daha test yapacagını söyledi.sizce hamile miyim? doktor %90 hamilesin ama tekrar bi test yapıp bakacagım dedi

Tahlil.com Cevabı : Evet sonucunuz hamilelik lehine