Hemogramda lökosit değerim 2.0 çıktı, haftaya hematolojiye gideceğim.

Hemogramda lökosit değerim 2.0 çıktı, haftaya hematolojiye gideceğim. Fakat haftayı beklemeden size sorayım dedim, çok önemli bişey var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Lökosit değeriniz düşük ama sadece lökosit değeri ile karar vermek mümkün değil. Bazı başka tahlillerinde yapılması gerekli. Hematoloji doktorunuz gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.