Hocam benim adet oldugum tarih 27 ekim..

Hocam bde normalde adet oldgum tarih 27 ekim buda yedi haftalik bi gebelik oldguna isaret ama benim dgerlerim 5-6 haftalik cikiyor.boyle bir durum olma ihtmali varmi ? Ultasonda her sey normal gorunuyor .kese de gayt ii hcg dgerlerim de.

Tahlil.com Cevabı : Adet olduktan sonra ortalama 12-14 gün sonra yumurtlama olur ve hamile kalınır.. Buna göre normaldir..