İyi günler spermiyogram testi görünüm gri-opak referans : gri-opak miktar : 3.5 ml referasn : 2-6 sıvılaşma süresi : 25 dak. referans : 20-30 dak lökosit :

İyi günler spermiyogram testigörünüm gri-opak referans : gri-opakmiktar : 3.5 ml referasn : 2-6sıvılaşma süresi : 25 dak. referans : 20-30 daklökosit : <1 referans : <1eritrosit : yok referans : 70anormal morfoloji : %25 referans : <30baş anormali : %15boyun anormali : %8kuyruk anormali : %2Bu değerlere göre kısır mıyım ? Normal yollarla çocuk sahibi olma şansım yok mu ? Tahlil sonuçları ne kadar kötü?Ne önerirsiniz ?Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı :

Yeterli bilgi yok sonucunuzda, sitemize sorulan diğer sperm tahlil sonuçlarını inceleyebilirsiniz