Miktar: 7,5 ml renk: açık gri görünüm: şeffaf koku: özel vizkozite: 20 dak reaksiyon: alkali sperm sayısı: 6,0 M/ml 20 dk enk. den sonra: 60 %

 Miktar: 7,5 mlrenk: açık grigörünüm: şeffafkoku: özelvizkozite: 20 dakreaksiyon: alkalisperm sayısı: 6,0 M/ml20 dk enk. den sonra: 60 %1 saat enk. den sonra: 60 %d. mikroskopi: nadir lökositnot: 3. derece %3 , 2. derece %42 , 1. derece %15 , hareketsiz %40, kruger morfoloji %3ropor sonucumu değerlendirirseniz sevinirim. iyi çalışmalar.

Tahlil.com Cevabı : Verdiğiniz bilgiler çok yetersiz buradan bir şey anlaşılmıyor.