sertleşme ve cinsel isteksizlik sorunum var.Bi kaç aydır vücüt geliştirme protein tozu kullanıyorum

29 yaşında erkeğim sertleşme ve cinsel isteksizlik sorunum var (NOT:Bi kaç aydır vücüt geliştirme protein tozu kullanıyorum) ENDOKRİNOLOJİ polikinliği ELISA testi FSH 1.74 L LÜTEİNLEŞTİREN HORMON 1.69 L TOTAL TESTESTERON 18.6 TSH 2.38 Tam idarar testim Lokosit 2,92 Bakteri 2,10 PH 6,0 SG 1.0

Tahlil.com Cevabı :

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.