Hiv Kemoluminesans Antikor Testi Kesin Sonuc Ne Zaman Verir

HIZLI CEVAPLARMISINIZ HOCAM LÜTFEN1.Hocam anti hiv kemolinesans antikor testi Yani antikora bakan test kesinlik süresi nedir?2. Süpheli korunmasız iliski sonrasında hiv kemolinesan antıkor testi 190 gün sonraki sonuca güvene bilirmiyim ?(Cünkü benim testin 4. Kusak olmadını söylediniz)Emin olmak icin sordumYani süpheli iliskiden sonra antıkor testi 190 gün test icin yeterlimi kesinmidir sonucu artık.? Parmak girmesi ile bulas olmaz dediniz O halde birdaha test olmama gerek yokmudur?Kafamdan bu konuları cırabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar, sorularınızı sırayla cevaplıyorum:

1. Hocam anti hiv kemolinesans antikor testi Yani antikora bakan test kesinlik süresi nedir?

İlişkiden sonraki 3. ay bitiminde yapıldığında en doğru sonucu verir.

2. Süpheli korunmasız iliski sonrasında hiv kemolinesan antıkor testi 190 gün sonraki sonuca güvene bilirmiyim ?

Kesinlikle güvenebilirsiniz. 90 gün bile yeterlidir, 190 gün de kesin sonuç verir.

3.  Parmak girmesi ile bulas olmaz dediniz O halde birdaha test olmama gerek yokmudur?Kafamdan bu konuları çıkarabilir miyim?

Başka bir teste kesinlikle gerek yok. Kafanızdan bu konuyu da kesinlikle çıkarabilirsiniz.

Sevgilerimle,