Sonuclar Yeterlimi - 2

Selam hocam ben bundan 2 ve 3 yıl önce an*l vajinal ve ağızdan KORUNMASIZ iliskiye girdim .Ve 3 ay sonra ilk hıv testimi oldum sonuc negatif ve 6 ay sonra ANTİ hiv testim sonuc 0,16 bunun yanında sifilis, hepatit testleri sonuc negatif bir de partnerim gecen 1 hafta önce burun ameliyat olurken ona ANTİ hıv testi yapmışlar hastanede sonuc 0,13 ve hepatit testleride negatif 2. Bi de kızılay 53 gün önce kan verdim bana test ile ilgili bi şey gelmedi sonuclar temiz midir?

Tahlil.com Cevabı :

Tüm testlerinizi uygun zamanda yaptırmışsınız ve hepsi de temiz çıkmış. Ayrıca Kızılay da size kan verebilirsiniz diye geri dönüş yapmış. Demekki sonuçlarınız temiz ki size bu tür bir bilgi verilmiş.Partnerinizin de sonuçları temiz çıkmış. Sonuç olarak bir daha HIV ve cinsel  yolla bulaşan bir enfeksiyon yönünden test yaptırmanıza gerek bulunmuyor.
Sizde bir enfeksiyon olamaz ve bu nedenle de gönül rahatlığıyla konuyu kapatabilirsiniz.
Bir daha da test yaptırmanıza şu aşamada gerek bulunmuyor. Sizde cinsel yolla bulaşan  enfeksiyon yapabilecek bir virüs olamaz.

Sağlıklı günler dilerim.