Bulasıcı Hastalık - 2

1.Selam hocam ben bundan 2 ve 3 yıl önce an*l vajinal ve ağızdan KORUNMASIZ iliskiye girdim Ve 3 ay sonra ilk hıv testimi oldum sonuc negatif ve 6 ay sonra ANTİ hiv testim sonuc 0,16 bunun yanında sifilis, hepatit testleri sonuc negatif bi de partnerim gecen 1 hafta önce burun ameliyat olurken ona ANTİ hıv testi yapmışlar hastanede sonuc 0,13 ve hepatit testleride negatif 2. Bi de kızılay 53 gün önce kan verdim bana test ile ilgili bi şey gelmedi sonuclar temiz midir? Kızılayın kan bağısş bilgilerimde kan verme aralığı 19.02.2024 kan vermişim ve 19.04.2024 kan verebilirsiniz diyor benim icin yani 2 ay kan verme aralığım var bu kanın temiz oldunu ve kanın kullanıldığını mı söyler? Yani kan testinde bir sıkıntı var mıdır kızılayın testinde?3. Hocam KORUNMASIZ İLİSKİDEN 3 .6 ALTI yıl sonra yaptırdım testler yeterlimi konuyu kapatayımı artıK?

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba, şüpheli ilişkiden 6 ay sonra yapılan testler tam olarak doğru sonuç vermektedir, siz 3. yıl ve 6. yıl yaptıdığınızı belirtmişsiniz, herhangi bir sorun görünmüyor, testleriniz negatif gelmiş, Kızılay'a kan bağışı yapmığınızda eğer bir sorun olursa zaten size mutlaka bildirilir ve bir sağlık kuruluşuna başvurmanızı istenir. Böyle bir durum da olmamış.

Evet rahatlıkla bu konuyu kapatabilirsiniz, hiçbir sorun görünmüyor.

Sağlıklı günler dilerim.