tırnaklarımda yaklaşık 2-3 yıldır artan bir şekilde sararma, kalınlaşma ve bozulmalar var.

 tırnaklarımda yaklaşık 2-3 yıldır artan bir şekilde sararma, kalınlaşma ve bozulmalar var. Cildiyeye gittim (mantar bulunamadı) ve kan tahlilimde B12 160 çıktı. Sebebi bu olabilir mi? Doktorum sadece kan iğnesi(haftada bir tane) ve merhem verdi. Sizce B12 eksikliği için Hematoloji uzmanına da görünmem gerekir mi?

Tahlil.com Cevabı :

Şu anda gerek yok gözüküyor.Doktorunuz tedaviye başlamış.Bir sonraki kontrolde b 12 değerine bakılsın tekrar