1 ay arayla 2 kez kimyasal gebelik yaşadım. Bunun nedeni nedir neden üstüste gerçekleşiyor?

Merhaba, 1 ay arayla 2 kez kimyasal gebelik yaşadım. Bunun nedeni nedir neden üstüste gerçekleşiyor. Çarşamba günü tekrar araştırma hastanesine gidicem. Eşimede urolojiden randevu aldık ne gibi testler yapılmasını isteyebiliriz. Ben tekrar 3 cüye aynı şeyi yaşamak istemiyorum. Bilgi alabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun umarız sonraki süreçlerde doğal gebelik yaşarsınız.Bunun nedenleri konusunda gerek radyolojik gerekse bazı hormon kan testleri ve ilave tahliller yapılmalıdır.Araştırma hastanesi veya üniversite hastanesine gidebilirsiniz.Konuya dair detaylı bilgi yukarıdaki yazımızda bulunmaktadır.