Adetimin 3. Günündeyken arkadan ilişkiye girdik. Çok uzun sürmedi?

Adetimin 3. Günündeyken arkadan ilişkiye girdik. Çok uzun sürmedi ve içime boşalmadı ancak zevk suyunda bulunan spermlerin etki etmesinden dolayı hamile kalır mıyım diye korkuyorum ?

Tahlil.com Cevabı :

Korunmasız ilişkilerde, her ne kadar dışarı boşalma olsa da, pen*s vajinaya girdiği sürece zevk suyu nedeniyle bir hamilelik şansından söz edebiliriz.Bu hamilelik şansı tabii ki, meninin vajinaya boşalmasından çok daha düşüktür ama yine de birhamilelik  olasılığı  bulunmaktadır.Bunun nedeni de zevk suyu olarak bilinen prostat sıvısında da sperm hücrelerinin bulunuyor olmasıdır.