1 ay once supeli iliskiye girdim 50 gunde eliza yapt1rsam ne kdr guvenebilirim bana bulasti die cok korkuyorum surekili dusnum agliyorum?

merhaba 1 ay once supeli iliskiye girdim 50 gunde eliza yapt1rsam ne kdr guvenebilirim bana bulasti die cok korkuyorum surekili dusnum agliyorum surekli ayrilik dusunuyorum cok korkuyorum yard1m edin lutfen elim kolum bagl1 daha 17 yash1mday1m seytana uydum hata yapt1m escinsele iliskiye girdim

Tahlil.com Cevabı : Uygun bir zaman Hıv testi yaptırabilirsin