5-6 ay once korunmasiz iliskiye girmistim.26 yasinda erkegim?

5-6 ay once korunmasiz iliskiye girmistim.26 yasinda erkegim.17 gun arayla yaptirdigim testlerdeki(ikincisi bugun) sonuclar soyledir;anti HIV 0,11'den 0,18'e,HBSAG 0,29'dan 0,42'ye yukselmistir. (alt deger 0, ust deger 1)bundan bir anlam cikarmak mumkunmudur?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçta testlerin negatif olması önemli, negatif sınırları içinde olduğu için sonuçlarınız problem yok.