1 ay önce sürtünmeyle iliskim oldu giyiniktik ve bosalma oldu. 3 gun sonra ella hapini aldim

1 ay önce sürtünmeyle iliskim oldu giyiniktik ve bosalma oldu. 3 gun sonra ella hapini aldim.Adet duzensizlgim mevcut oldugu icin her ay tarlusal kullaniyorm bu ayda aldim bugun biteli 5.Gun ve hala olmadim uzerine de 3 kutu antibiyotik tukettim.Karin ve kasik agrilarim oluyor.hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Bilinçsizce adet söktürücü hap kullanmışsınız.Bu tür ilaçlar gebeliği önlemez ve yanlış kullanımda ciddi sorunlara yol açabilir.İlk fırsatta bir kadın doğum uzmanına başvurunuz.