:Ben 6 aylik evliyim çok istememize rağmen çocuk olmuyor .

Ben 6 aylik evliyim çok istememize rağmen çocuk olmuyor . Gecen ay adetim 2 gun gecikti ama oldum adet . Bu ay 10 yada 11inde adet olmam lazm düzenli ilişkiye de giriyoruz . Çocuk olması için sizin önerilerinin nelerdir ?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle sizin kadın doğum eşinizin de üroloji doktoru tarafından muayene edilmeniz ve doktorların önerdiği tahlilleri yaptırmanız gerekir.Buna göre size gerekli tavsiyelerde bulunulacaktır.