Eve gelince kanamam oldu adet döneminde değilim çok uzgunum bozuldum mu diye şüphe duyuyorum?

Bugün kıyafetler üzerinden sevişme yaşadım.Erkek arkadaşım iç çamaşırımın uzerinden ozel bölgemi biraz sert ve bastirirarak okşadi . Eve gelince kanamam oldu adet döneminde değilim çok uzgunum bozuldum mu diye şüphe duyuyorum?

Tahlil.com Cevabı : Hymen yapısının zedelenmesi veya bozulması halinde kısa bir kanama görülebilir. Bu durum muayene ile anlaşılır.