Annemin boynunda sert bir şişlik oluştu. kan tahlili yaptırdık sonuçlar temiz çıktı.

Merhaba hocam..yaklaşık bir haftadır annemin boynunda sert bir şişlik oluştu. kan tahlili yaptırdık sonuçlar temiz çıktı.aşırı derecede bi ağrı olmasa da hafif ağrı ve yanma var.iltihap falan görülmemiş kan tahlillerinde.sizce bunun nedeni ne olabilr

Tahlil.com Cevabı : Anneniz sırasıyla kulak burun boğaz ve genel cerrahi doktorlarında muayene olmalı.