1 hafta once korunmali iliskiye girdim eskort bayanla. iliski sonrasi kondom uzerinde adet kani vardi.

Merhaba, 1 hafta once korunmali iliskiye girdim eskort bayanla. iliski sonrasi kondom uzerinde adet kani vardi. Iliski sirasinda en fazla birkac dakika vajina icerisinde kaldim. Pencere suresi 6 hafta oldugundan icim icimi yenekte. Sizce risk nedir?

Tahlil.com Cevabı : Kondom kullandıysanız gerekli önlemi almışsınız anlamına gelir.Korkmanıza gerek yok.Kafanız yine de rahat etmiyorsa bir enfeksiyon hastalıkları doktoruna başvurup kendisinin uygun gördüğü zamanlarda testlerinizi yaptırabilirsiniz.