Hızlı kilo alıyorum ve aşırı şekerli yiyecekler tüketme isteğim oluşuyor . 20 yaşındayım ve kilo veremiyorum sizce insülin direnci olabilir mi ?

Merhaba ben bir araştırma yaptım insülin direnciyle ilgili . Hızlı kilo alıyorum ve aşırı şekerli yiyecekler tüketme isteğim oluşuyor . 20 yaşındayım ve kilo veremiyorum sizce insülin direnci olabilir mi bunun icin hangi doktora gitmeliyim ???

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki böyle bir olasılık var.Bu durumda bir endokrinoloji uzmanına başvurmanızı öneriyoruz.İleri tetkik ve muayeneler yapacaktır.