Kasılmalar oldu.Kızlık zarının bozulma ihtimali var mıdır?

Sevgilim pen*si cinsel organima temas etti galiba vajina girişindeki deliğe temas etti ama içeri girmedi bi ağrı hissettim pen*sini geri çektiğinde ağrı olmadı adet halindeydm kanama oldmu bilmiyorum kasilmalar oldu zarın  bozulma ihtimali varmdır

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası kızlık zarının yırtılıp yırtılmadığı veya hangi durumlarda yırtılabileceğine dair Tahlil.com'a sıkça sorular geliyor.Kızlık zarının vajinanın neresinde bulunduğu da merak edilen konular arasında.Aşağıda, kızlık zarının nerede olduğu ve yırtılma durumunda nasıl bir kanama olacağına dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Kızlık zarı hakkında merak ettikleriniz burada....Kızlık zarının yırtılıp yırtılmadığı konusunda son kararı ise jinekolojik muayene sonrası kadın doğum doktoru vermelidir.