1 haftadır yoğun olarak jameika bonzai thc tüketiyorum dün 1 adet hap aldım ve bu gün az miktarda thc tükettim?

1 haftadır yoğun olarak jameika bonzai thc tüketiyorum dün 1 adet hap aldım ve bu gün az miktarda thc tükettim yarın iş başvurusunda sağlık raporu isteyecekler. 16 yaşını doldurdum ama 18 yaşından küçüğüm sağlık ocağı vb. yerlerde yaptığım (yaparlarsa) sigorta için gerekli sağlık raporunda çıkar mı?

Tahlil.com Cevabı : Bu tür soru soranlara cevap öncesi yaptığımız uyarıyı size de yapıyoruz.Mutlak suretle bu zararlı maddeleri bir daha almayın ve bir bağımlılığınız var ise sağlık kuruluşlarına başvurup tedavi olun. Sağlık raporu veya rutin taramalarda ise uyuşturucu ile ilgili testlere hekim istemedikçe bakılmamaktadır.