1 Ocak ..20 de ilişkiye girdim

Son adet tarihim 1 Ocak ..20 de ilişikye girdim. Bugün (28/01/2014) kan tahlilime baktırdım değer 13,43 çıktı. Doktor sonuç pozitif fakat hamilelik için net konuşmadı.Ayrıca kahverengi akıntım oldu şu 2 gün de. Adet olmadım .Hamilemiyim ?

Tahlil.com Cevabı : Bunu söylemek için önclikle adet gecikmesi olması ve sonra testte istenen yükselmenin olması gerekmektedir..