1 yaşındaki kızımın kan tahlil sonucu lym:74.1 mıd 4.4. gra 21.5?

 1 yaşındaki kızımın kan tahlil sonucu lym:74.1 mıd 4.4.gra 21.5.bunlar olması gerekenin dışında.yorumlarsanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Yaptırdığınız tahlil sonucunun tüm parametrelerini birlikte değerlendirmek gerekli sağlıklı olsun diye, bu sonuçlarla da önemli bir sağlık sorunundan sözedemeyiz