1 yıl once supelı bır ılıskı yasadım

hocam ıyı aksamlar benım sorum hıvle ilgili ben yaklasık 1 yıl once supelı bır ılıskı yasadım ve 10 ay boyunca devlet hastanelerınde elisa testlerı yaptırdım 10 ay ıcınde yaklasık 6 yada 7 test yaptırdım hepsi negatıf cıktı sorum su bu sure elisa testi için yeterlimi

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden 6 ay sonra yaptırdınız ve negatif ise yeterlidir..