1 yıl önce şüpheli bir temas yaşadım ve bugün test yaptırdım .sonuçlarım normalmi virüs taşıyormuyum ?rn HBsAg 0.17 Negatif rnAnti HCV 0.03 Negatif rnAnti HİV 0.53 Nonreactive

Merhaba 1 yıl önce şüpheli bir temas yaşadım ve bugün test yaptırdım .sonuçlarım normalmi virüs taşıyormuyum ?rn HBsAg 0.17 Negatif rnAnti HCV 0.03 Negatif rnAnti HİV 0.53 Nonreactive

Tahlil.com Cevabı :

Bizlere sorduğunuz tahlilleri inceledik, Tahlil sonuçlarınız normal.Herhangi bir problem veya sorun görülmüyor tahlil sonucunuzda.